Tiroid hastasıyım, TSH yüksekliği, HGB düşüklüğü var.Halsizliğim için hangi doktora gitmeliyim?

Ben troid hastasıyım Aylık rutin kontrollerimi yaptırdığımda free t4 1.3 (normal değer 0.93-1.60) tsh 9.38(normal değer 0.27-4.20) hemogram değerlerimde ise hgb 10.5(normal değer 11-15) hct 30(normal değer 37-48)  mcv 76.9(normal değer 82-95)  plt 477(normal değer 100-450 ) pct 0.38(normal değer 0.10-0.38 ) sedimantasyon 90(normal değer 50 )  crp 12.6 (normal değer 5.0) 1 aydır geçmeyen bir ses kısıklığı(gribal durum sonrası) aşırı halsizliğim söz konusu neyim olabilir yardımcı olursanız sevin.Hangi doktora gitmemi önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testleriniz normal değil, anlaşılan tedaviniz aksamış.Kansızlık bulgularınız da var.Şikayetlerinizin nedeni bunlar olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.