Tiroid testi yaptırdımm. Haşimatao tiroidi olduğum söylendi. sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Tiroid testi yaptırdımm. Haşimatao tiroidi olduğum söylendi. sonuçlarımı yorumlar mısınız? Evliyim ve gebelik düşünebilirmiyimdeğerlerim TPOAb 227.16 referans : 0-5.61, ThgAb 2.57 referans : 0-4, T3 değeri 3.56 referans : 1.71-3.71, T4 değeri 1.06 referans :0.7-1.48, TSH 2.18 referans 0.35-4.94

Tahlil.com Cevabı : Gebelik düşünüyorsanız tedavi olmalısınız.TSH değerinin biraz daha düşük olması gerekiyor.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.