Tiroid testlerim: TSH:5,96 Hangi doktora gitmeliyim?

Tiroid hormon sonuçlarım şu şekildedir :TSH : 5,96 Nromal Değer ( 0,27-4,2) Birim: mIU/mlSerbest T3 : 3,61 Normal Değer : (2-4,4) Birim: pg/mlSerbest T4 : 1,36 Normal Değer (0,93-1,7) Birim: ng/dlDoktora göstermedim henüz sonuçlarımı hangi doktora gitmeliyim ve sonuçlarım normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Guatr ve hipotiroidi bulgularınız var.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.