Tligiserid hastası olduğum için sürekli takip için kan tahilil yaptırmaktayım?

 Tligiserid hastası olduğum için sürekli takip için kan tahilil yaptırmaktayım. En son yaptırdıgım tahlilden sonra bir şey dikkatimi çekti. 2011 yılından beri yaptırdığım tahlillerde wbc değeri sürekli 12 ile 14 arasında çıkmış. Bunun sebebi ne olabilir acaba. ޞžimdiden Tes

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan sayımı sonuçları nomal ise bunun önemi yoktur..