Total demir bağlama kapasitesi 462 b12 166 hocam bu değerlerim normal çıkmamış saçlarımın dökülmesi banyo yüzünden kan tahlili vermiştim yorumlar mısınız?

 Plt 473 mpv 8, 7 pct 0, 411 demir bağlama kapasitesi 377 Total demir bağlama kapasitesi 462 b12 166 hocam bu değerlerim normal çıkmamış saçlarımın dökülmesi banyo yüzünden kan tahlili vermiştim yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Hem demir, hem de B12 eksikliğiniz var tedavi olmanızı öneririz..