Total protein değerim 5.8 benim ne gibi sorunumvar şimdiden çok teşekkür ederim kolay gelsin

total protein değerim 5.8 alkalenfosfataz 125 serbest T4 2.01 serbest T3 8.33 kan tahlilinden çıkan sonuçlarım tahlillere göre benim ne gibi sorunumvar şimdiden çok teşekkür ederim kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Protein seviyeniz düşük, başka ayrıntılı tetkikler gerekmektedir, dahiliyeye gitmenizi öneririz..