Toxo IG G, Rubella IG G ve CMV IG M sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Anti toxo ıgg 2,1 şüpheli (1,6-3)anti rubella ıgg 89,6 pozitifanti cmv ıgm 0,23 negatif sonuçlarımı değerlendirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : IG G pozitiflikleri hamilelik yönünden sorun yaratmaz, IG M pozitiflikleri yaratır.Sizde de bu tür bir durum görülmüyor.