Trab: 8.4 (9-14) tekrar biyopsi istendi normal mi?

27 yaş bayan.tsh değerim yaklasık 2 senedir 0.01 ve 0.03 arasında son tahlilim tsh 0.03(0.56-5.6) t3 ve t4 degerlerim normal aralıkta sintigrafide soğuk nodulum cıktı biyopsi oldum birsey cıkmadı dopplerde kanama artısı ve nodullerde buyume denildi trab ise 8.4(9-14) tekrar biyopsi istendi normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Nodülde büyüme var ise biopsi yapılması gereklidir..