Transvajinal usg sonucumu yazıyorum

Rukiye GÜRSOY                              24 Yaşında İstanbul / Memur adetim4 gun gecti ve tes yaptırdım 3 haftahamileyim ama ultrasonda kese yok02.09.2014 16:38 Transvajinal usg sonucumu yazıyorum: Ulerus ..AV.... pozisyonda , endometrial kalinlik 16 mmdir. Bu asamada kavitede gs izlenmedi. Sol overde 18 mm capli rüpTüre görünümlü kist izlendi. Sağ over tabiidir. Douglasta 13 mm derinlige ulasan serberst mayi izlendi. 3 doktorda keseyi goremedi; ya assagi inmemis ya dış gebelik dediler . Adetim 1 gun gectiginde bhcg 193 du (2 hafta 5 gunluk ). Sizce olay ne kese kac haftada gorulur Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebeliklerde kese 4-5 haftada görülebilir..