Trigilerit değerim 33 mg/dl ve MCHC 31,90 çıktı.Bu değerlerin düşük olması anlamlı mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değerinizin düşük çıkması kan yağlarınızın düşük çıkmasını gösteriyor.Bu da sizin, Kalp ve Damar hastalıklarına yakalanma riskinizin az olduğunu gösteriyor.MCHC değerinin düşük çıkması da tek başına korkulacak bir şey değil.Trigliserit değerinizin düşük çıkması kan yağlarınızın düşük olmasını gösteriyor.Bu da sizin, Kalp ve Damar hastalıklarına yakalanma riskinizin az olduğunu gösteriyor.MCHC değerinin düşük çıkması da tek başına korkulacak bir şey değil. [email protected]