Trigliserid 34 kolesterol ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorum?

29 yaşındayım, tahlil sonuçlarım, Glukoz:69 Total Kolestreol : 165, HDL kolesterol: 44, LDL: 95, Trigliserid 34 kolesterol ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorum, tahlil sonuçlarımı değerlendirip, ne yapmam gerektiğini söylermisiniz. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Kan şekeri ve iyi kolesterolünüz düşük, diğerleri normal. Endokrinolojiye başvurursanız iyi olur.