Trigliserit değerim yüksek ne yapmalıyım..

TAHLİL SONUÇLARIMDA TRİGLİSERİT DEĞERİM 297 ÇIKTI DOKTOR Bİ SORUNUM OLMADIĞINI SÖYLEDİ ANCAK SİTENİZDE ARAŞTIRDIĞIMDA TRİGLİSERİT SONUÇLARI TEHLİKELİ ANLADIĞIMA GÖRE 30 YAŞINDAYIM 1,80 BOY VE 106 KG AĞIRLIKTAYIM VE AYRICA 2011 YILINDA KISMİ FELÇ GEÇİRDİM SAĞ TARAFIMDAN NE TAVSİYE EDERSİNİZ TEŞEKRLER

Tahlil.com Cevabı : Kilonuz oldukça yüksek,felçgeçirmeöyküsü de olduğuna göre risk vardır, bu durumda kullandığınız herhangi bir ilaç olupolmadığını belirtmemişsiniz, ancak kilo zaten oldukçayüksek birriskfaktörüolduğundan öncelikle diyetisyenkontrolünde zayıflamanızıöneririz, trigiserit değerinizegöre uygun bir diyet verilecektir..