Triodim de 1 cm çapında nodül var biyopsi yapıldı temiz çıktı ?

merhaba ,triodim de 1 cm çapında nodül var biyopsi yapıldı temiz çıktı kontrol ediliyor düzenli ama 1 yıldır kilo vermekte zorlanıyordum ..tsh ve t4 testi yapıldı sonuçları yorumlayabilirmisiniz .Değerler düşük kısmına yakın gibi geldi ...Free T4 0.82 ng/dL 0.58 - 1.6TSH 1.50 uIU/mL 0,34 - 5,6 Homa ır testimin sonucuda 1.63 çıktı insülün açlık 7,16 ref 2,6 x 25açlık kan şekeri 93 ref 70 x 100sonuçlar normal ise başka yaptıracağım bir test varmı kolay gelsin teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, düzenli olarak endokrinoloji bölümünde kontrollerinizi sürdürün