TSH 1.64 yazıyor fakat sağ köşede normal değerler başlığı altında aşagıdakiler yazıyor anlamadım

TSH    1.64 yazıyor fakat sağ köşede normal değerler başlığı altında aşagıdakiler yazıyor anlamadım 0.4 - 5.6    mIU/L     0.1 - 2.5    mIU/L    Gebelikte 1.Trimester 0.2 - 3.0    mIU/L    Gebelikte 2.Trimester 0.3 - 3.0    mIU/L    Gebelikte 3.Trimeste

Tahlil.com Cevabı : Tiroid Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.