TSH 2.8 SERBESTT3 2.97 SERBESTT4 0.84 B12 223,3 sizce degerlerım normalmı sacım neden dokulebılır başka hocam

Hocam kolay gelsın benım 3 yıldır saç dokulmem var hormon degerlerım yuksektı ılac kullandım duzeldıgı soylendı ama saç dokulmem durmadı ozellıklede tepe ve ön kısımlar troit sonuçlarımda TSH 2.8 SERBESTT3 2.97 SERBESTT4 0.84 B12 223,3 sizce degerlerım normalmı sacım neden dokulebılır başka hocam

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz