TSH 6.78 çıktı ltf bu sonucu yorumlar mısınız şimdiden tşk ederim

mrb ben 22 yaşındayım 2 ay önce hipotiroid hastası olduğumu öğrendim doktorum euthyrox 25 mcg verdi onu kullanıyorum. TSH 6.78 çıktı ltf bu sonucu yorumlar mısınız şimdiden tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : daha önceki değerlerinizi bilmeden yorum yapamayız..