TSH bazen boyle dusebilirmi inceleme yaptirmalimiyim simdiden tesekkurler

2 ay once yapilan tahlillerde tsh 2.21 bu gunku tahlilde 0.31 cikti ayrica demir de 86 iken 60 dusmus normal mi?TSH bazen boyle dusebilirmi inceleme yaptirmalimiyim simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : TSH ve demir değerinizin incelenmesi için bir dahiliye doktoruna başvurunuz.
Özellikle TSH değerindeki bu oynama normal değil.