TSH değerim 11.20 çıktı, ultrasyon ve hormon testi istendi sizce ne olabilir?

Merhaba verdiğim tahlilde tsh değerlerim 11,20 çıktı normali 0,34-5,4 olması gerekirken dahiliye polikiliğine sevketti doktorum. sevk edildiğim doktor ise tekrar horman testi ve ultrason istedi ultrason da görünür birşey çıkmadı sizce neyim var?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezinizde hastalık var.Hipotiroidi, Hashamato gibi sorunlar olabilir.