TSH değerim4.357 SERBEST T4 1.20 4 ay sonra yaptırdığım testte TSH 5.944 SERBEST T4 1.08 çıktı. İlaç kullanmalı mıyım?

TSH değerim4.357 SERBEST T4 1.20 4 ay sonra yaptırdığım testte TSH 5.944 SERBEST T4 1.08 çıktı.2 yıl önce yaptırdığım ultrasyonda Bilateral servikal zincirde büyüklükleri jugulodigastrik alanlarda sağda 15,2*5mm solda 10,3*5mm boyutlarında yağlı hiluslu ovoid lenf nodları izlendi. İlaç kullanmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sadece tetkik sonuçları ile buna karar verilemez, endokrinoloji uzmanına başvurmanız ve muayene ile buna karar verilmesi gereklidir..

b**************** :

doktora gittim ve hormonlarıma bakıldı işte serbest t3 serbest t4 TSh ama onun altında ayrıca bir de gebelikte 1.trmester 2.trimester ve 3.trimester yazıyor bi anlamı var mı ?

Cevap:

Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.