tsh değerimin bu şekilde olması hamile kalmama engel olur mu?

tahlil sonuçlarım bu şekilde çıktı acaba tsh değerimin bu şekilde olması hamile kalmama engel olur mu? Serbest T3 2.89 2-4.4 Serbest T4 1.25 0.9-1.7 TSH 6.02 0.53-3.59

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinizdeki yükseklik,başta hipotiroidi olmak üzere çeşitli tiroid hastalıklarının belirtisi olabilir.Bu konuda en doğru kararı kadın doğum doktoru verecektir.Ancak tedavi olmanız,hamileliğinizi kolaylaştıracaktır.