TSH değerlerim çok yüksek, ilacı bir buçuk tablet alıyorum ne kadar almam gerekiyor (levotiron kullanıyorum)

Tahlil.com Cevabı : İlacınız yetersiz görülüyor, 150 mcg kullanıyorsunuz, normal şartlarda tedavi kişiye göre belirlenir ama 25-50 mcg kadar ilaç ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum, doktorunuza başvurun..