TSH diye bir test yapılmış onun sonucu ise 0.51 yanında ki kutucuklarda 0.35 ve 4.94 çıkmış bu nedir?

Kan testinde değerlerim 2520.9 olarak çıkmış doktora gideceğim ama sizden de yardım almak istedim. Bir TSH diye bir test yapılmış onun sonucu ise 0.51 yanında ki kutucuklarda 0.35 ve 4.94 çıkmış bu nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal sınırlardadır..