TSH Serum 4,09 0,35 - 4,94 µIU/mL İdrar tetkiki (Strip) İdrar Renk İdrar Sarı Görünüm İdrar Berrak Dansite İdrar 1020?

Laboratuvar (Eskişehir) TSH Serum 4,09 0,35 - 4,94 µIU/mL İdrar tetkiki (Strip) İdrar Renk İdrar Sarı Görünüm İdrar Berrak Dansite İdrar 1020 pH İdrar 5 Glukoz İdrar Negatif Negatif Keton İdrar Negatif Negatif Protein İdrar Negatif Negatif Bilirubin İdrar Negatif Negatif Üroblinojen İdrar Normal Normal Nitrit İdrar Negatif Negatif İdrar mikroskobisi İdrar Normal idrar mikroskobi bulguları.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor..