TSH test sonucum : 0.69 annem de guatr var sizce tedavi görmeli miyim?

TSH test sonucum : 0.69 annem de guatır var sizce tedavi görmeli miyim? referans değer : 0,34-5,6

Tahlil.com Cevabı :

Sonucunuz normal, diğer tiroid testleri de normal ise ve bir şikayetiniz de yoksa tedaviye gerek olmayabilir.Bu konuda en doğru kararı muayenenizi yapan doktor verecektir.