tTam idrar tahlili sonuçlarım şöyle: görünüm: h. bulanık ph: 5.0 dansite 1030,

Yaptırdığım tam idrar tahlili sonuçlarım şöyle: görünüm: h. bulanık ph: 5.0 dansite 1030, her sahada 1-2 eritrosit,6-7 lökosit,6-7 epitel hücresi,az bakteri görüldü yazıyor.yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz, idrar kültürü yaptırmanız gerekli sonucuna göre ilaç kullanmanız gerekebilir.