Tüm belirtileri var sanırım az çalışıyor cinsiyet erkek yaşım 26 doktor çok normal dedi sonuçlara TSH sonuç 2.69 normal değerler 0.27 - 4.2 ?

Merhaba ben troid`ten şüpheleniyorum tüm belirtileri var sanırım az çalışıyor cinsiyet erkek yaşım 26 doktor çok normal dedi sonuçlara TSH sonuç 2.69 normal değerler 0.27 - 4.2 Serbest T3 sonuç 3.59 normal değer 2- 4.4 Serbest T4 sonuç 1.38 normal değer 0.93 - 1.7 lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..