Tüm testlerim temiz çıktı. Başka bir tavsiyeniz var mı?

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim enfeksiyon bölümüne gittim ve herhangi bir sıkıntım olmadığımı söyledi doktor yorgunluk için dahiliyeye gönderdi orda da birden fazla test yapıldı orda da birşey yok ama değişen yerlerde kas agrıları oluyo ne yapacam bılemedım baska tafsıyenız varmı hocam

Tahlil.com Cevabı : Tüm tetkikleriniz ve muayeneniz normal ise başka bir tavsiyemiz yoktur.. Geçmiş olsun..