Tüp bebek tedavisinde transferden 12 gün sonraki beta hcg sonucum 56 çıkmıştı

Tüp bebek tedavisinde transferden 12 gün sonraki beta hcg sonucum 56 çıkmıştı 72 saat sonra yaptırdığım beta hcg değerim 16.20 çıktı dr 48 saat sonra testi tekrar edelim denildi progrstan enjeksyonu yaptırma progrstan değerin çok yüksek dedi progestan kapsülüne ve diğer ilaçlarına devam et denildi.?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok gibi görülüyor..