Tup bebek yaptirdm 11. Gün değerim 33.95 çıktı sizce gebelik varmıdır? Kesin yok denilebilirmi ?!

Tup bebek yaptirdm 11. Gün değerim 33.95 çıktı sizce gebelik varmıdır? Kesin yok denilebilrmi !

Tahlil.com Cevabı :

Bu kan değerine göre hamilelik var gibi gözüküyor. Kan değeriniz biraz düşük ancak gün aşırı vereceğiniz kan testleri ile kandaki katlamalara bakılarak kesin birşeyler söylenebilir.