Uc dort gundur hafif karin agrim var diskim biraz daginik ne olabilir. Tesekkurler..

Merabalar.. Uc dort gundur hafif karin agrim var genellikle sol kaburga altinda oluyo.. Arada sag tarafta da hissediyirum.. Karnimda surekli doygunluk siskinlik hissi var.. Diskilamada her hangi bi sikintim yok diskim biraz daginik ne olabilir. Tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Bu söylediklerinize birçok şey( mide, karsak, karaciğer, safra kesesi, yumurtalıklar, vb..) neden olabilir, muayene olmanızı öneririz..