Ülseratif kolit hastasıyım. Doktorun dediği kadarıyla en hafif derecedeymiş. İlk olarak gunluk 3 gram salofalk kullanıyorum.

Ülseratif kolit hastasıyım. Doktorun dediği kadarıyla en hafif derecedeymiş. İlk olarak gunluk 3 gram salofalk kullanıyorum. Sersemlik hissi var sebebi ilaç danmıdır, psikolojik olabilir mi? yoksa tahlil sonuçlarımda sıkıntı varmı?teşekkürler WBC - 10,5 RBC - 5,23 T3 - 3,29 T4 - 1,11 TSH - 1,5499

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.