Ultrasonda doktor gebelik oldugunu keseyi gördüğünü söyledi

Ultrasonda doktor gebelik oldugunu keseyi gördüğünü söyledi ardından beta hcg testini yaptırdım sonuçları sonuç r 12411 max D-D2 5,3 şeklinde henüz doktor görmedi tekrar test yaptırıp karşılaştırcak ancak şu anki sonuçların ne anlama geldğini merak ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinize göre 6 haftalık gebelik olabilir.. Bundan sonra usg incelemeleri ve kesede bebek görünmesi önemlidir..