Ultrasonla bakıldı ama kese gozukmedı kan tahlılı yaptırdım sonuc 826.2 hamılemıyım ?

 Ultrasonla bakıldı ama kese gozukmedı kan tahlılı yaptırdım sonuc 826.2 hamılemıyım degılmıyım

Tahlil.com Cevabı : Bizlere belirtmiş olduğunuz kanda yapılan Beta HCG değerleriniz gebelik bulgusu.Ancak sürekli olarak belirtiğimiz gibi sağlık gebelik varlığını ortaya koymak için ise  önümüzdeki süreçte ultrason muayenesi ve muayene sonrası da gebelik kesesinin ultrasonda gözükmesini de  beklemek gerekir.Buna paralel olarak da Beta HCG değerlerinde düzenli  bir artış da gözlenmelidir.Size önerimiz ise, bu aşamada doktorunuza  kontrollerinizi sürdürünTakip eden süreçte hamileliğinizin sağlıklı olup olmadığını gözlemlemek için yapılacak ultrason muayenesi ve Beta HCG testlerinin sonuçlarını da sabırla bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?Kimyasal gebelik nedir?Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?