Unutkanlık sorunlarım nedeniyle nöroloji doktoruna gittim ve EEG testinden başka kan testi de yaptırdım

Unutkanlık sorunlarım nedeniyle nöroloji doktoruna gittim ve EEG testinden başka kan testi de yaptırdım.(Bu arada yaşım 17).Kan testimde WBC ve LYMPH değerlerim yüksek ve MCH değerim düşük çıktı.Bünyem de sağlamdır pek hasta olmam. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerlerinde yükseklik bir enfeksiyon bulgusu olabilir.Ancak eğer asıl sorununuz unutkanlık ise Vitamin B 12, Folik Asit, Demir, D vitamini, tiroid testleri gibi testleri de yaptırmanız anlamlı olabilir.Bunlar da kuşkusuz fikir verecektir.Bir de dahiliye doktoruna başvurun.