unutkanlım var aşırı derecede norolojiye gittim bişey cıkmadı kan tahlilimde tsh 7,76 0,34 serbest t

Tahlil.com Cevabı : unutkanlım var aşırı derecede norolojiye gittim bişey cıkmadı kan tahlilimde tsh 7,76 0,34 serbest t4 0,68 t3 2.84 25 hidroksi vitamin d 17.60 dahiliye yönlendirdi dahiliye ultrason istedi ve levotiron 50 verdi sizce kötümü cok merak ettim ultrasonada iki hafta var ne yemeliyim nelere dikkat etmeliyim bişey söylemedi ve unutkanlık yaparmı