Üre, mono, ldl, sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Üre15mg dl . 54yaşında romatoid artrit hastasıyım.Allerjim var. baso0,3 ba3,5 mono2,7 eo7,6 kolesterol 294 trigliserit 217, hdl kolesterol 39,LDL 212 , demir bağlama kapasitesi 428.Sonuçlarını öğrenebilirmiyim ve ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit ve kolesterol değerleriniz yüksek.Eosinofil testinin yüksek çıkması allerjik bir yapınız olduğunu destekliyor.Demir bağlama kapasiteniz kabul edilebilir sınırda gözüküyor.Kolesterol ve trigliserit yüksekliği için bir diyetisyenden diyet programı ve düzenli egzersiz öneririm öncelikle.Allerjik yapınız için gerekirse allerji testleri yaptırabilirsiniz.