Üreme Olmadı bu ne demek ?

Bakteriyoloji Gram Boyama (Üretrel Akıntı) 3- 4 POLİMORF NÜVELİ LOKOSİT GÖRÜLDÜ.GRAM POZİTİF KOKLAR GÖRÜLDÜ Örnek Türü : Gonokok Kültürü Üreme Durumu : Üreme Olmadı bu ne demek hocam idrar testinde de üreme olmadı yazıyor bel soguklugu mu üretral mi

Tahlil.com Cevabı : Üreme olmaması sonuçlarınızda bir problem olmadığını gösteriyor.