ÜROBİLİNOJEN-norm 0.1mg/dl GLUKOZ-Neg BİLİRUBİN-Neg. Yorumlar mısınız?

27 haftalık gebeyim 2 hafta önce idrar tahlili yaptırdım ilaç kullandım ama hala yanma ve kasıkta ağrı var ne yapmalı ÜROBİLİNOJEN-norm 0.1mg/dl GLUKOZ-Neg BİLİRUBİN-Neg KETON-Neg DANSİTE-1.020 pH-6.5 PROTEİN-Neg NİTRİT-Neg LOKOSİT + 70WBC/ul BLD-Neg 7-8 LOKOST,1-2 ERTROSİT VE 12-14 EPİTE

Tahlil.com Cevabı : İdrar sonucunuza göre enfeksiyon devam ediyor, idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre tedavi verilmesini öneririz..