Üste görme durumundan şüpheleniyor isek kan testini ne zaman yaptırmamız uygun olur?

Selamlar hocam. Üste görme durumundan şüpheleniyor isek kan testini ne zaman yaptırmamız uygun olur?18 ağustosda reglimin az gelmesi ve normalden daha kısa sürmesi sebebi ile üste görme olabilir diye düşündüm ve daha sonra (30 ağustosda) kanda gebelik testi yaptırdım, testi yaptırırken SAT tarihini sorduklarında kısa süren regl tarihi olan 18 ağustos olarak belirttim. Üste görme durumunda kısa süren şüphe duyduğum regl tarihi mi SAT tarihidir? Yoksa bir önceki tarih olan 16 temmuzu mu belirtmeli idim, kan testi değerlendirmesinde bu durum önemli midir ? Sonuç bundan dolayı yanlış çıkmış olabilir mi? Sonuç 0.1 fakat bu durumun sonucun güvenirliğini etkilemesinden korkuyorum. Testi tekrarlamalı mıyım? İlginiz için şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Üste görme konusunda bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Bilgi sahibi olmadığınız bir konuda şüphelenmeden önce, aşağıdaki yazıyı okumanızı öneriyoruz.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir