Üstüne görme 3 gün sürer mi?

Merhaba hocam 22 subatta adet oldu sevgilim 27 bitti 3 martta surtunme yasadik ciplak ama bosalma olmadi gecen ay 2 gun gecikmeli 3 gun suren bi adet oldu simdi 23 nisanda adet olmasi gerekirken olmadi hala havalardan diyor ama sizce gecen ayli ustune gorme olabilirmi ustune gorme 3 gun surermi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görmenin 3 gün sürmesi mümkün. Kanamanın üstüne görme olup olmadığını anlamanın en pratik yöntemi gebelik testi yaptırmaktır. Test sonucu pozitifse görülen kanamanın üstüne görme olduğu söylenebilir.