Üstüne görme denen şey bu mu?

merhaba; eşimle bebek istiyoruz ve korunmayı bıraktık. 3 mayıs adetimin ilk günüydü. normalde 28 günde bir adet olurum. Fakat 21 mayısta yani 10 gün önce koyu renk ve içinde parçacıklı adet gördüm. üstüne görme denen şey bu mu? çünkü döllenmeden 10 gün sonra olur genelde demişsiniz makalenizde.

Tahlil.com Cevabı : Bunu söylemek imkansızdır, ancak adet gecikmeniz olur ise test yapmanızı öneririz..