Üstüne görme kanaması olabilir mi?

Adetime 6 gün kala kahverengi bir leke geldi. Daha sonra sadece ertesi gün akşama doğru bir miktar kahve rengi lekelenme oldu . Ertesi gün yine hiç bir şey gelmedi ve onun ertesi gün kısmen kahverengi leke geldi. Üstüne görme kanaması olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Ara kanamanız olabilir ancak kesin olarak konuşmamız için gebelik testi yaptırmanız gerekmektedir.