Üstüne görme olduğumda gebelik testi pozitif mi çıkar?

Hocam nolur yanıtlayın. İki aydır üstüne görmeden şüpheleniyorum. Tüm yazılarınızı okudum ama adet mi üstüne görme mi emin olamıyorum. Mart sonu ilişki oldu. Nisandaki gecikmemde idrar testi negatif çıktı. Bu ay da bi kaç gün geciktim. Tekrar test yapcam. Üstüne görmeyse test pozitif çıkar değil mi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme hamileliğin habercisi olduğu için yapılacak gebelik testinin pozitif çıkması beklenir.