Üstüne görme oldum dıyelım bıttıkten 5 gun sonra ıdrar testi yapsam cıkar mı ?

merhaba hocam size bir kaç sorum olacak benı bılgılendırırsenız sevınırım. 1. üstüne görme oldum dıyelım bıttıkten 5 gun sonra ıdrar testi yapsam cıkar mı ? 2. adet gören birinin hamile olma şansı var mı ? 3. 6 haftalık 3 gunluk bebek olsa ultrasyonda gözukur mu ? 4. tarlusal adet sokturucuden 3eya 4 tane ıcsem ve adet olsam bu ustune gorme olur mu yanı hamılelerde etkı edermı bu söktürücü. umarım en kısa zamanda yanıt verırsınız sımdıden tesekkur ederım hocam.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda takıntı yapmış olabilir misiniz..6 haftalık bebek olsa testler pozitif çıkar..