Üstüne görme ve adet kanaması nasıl ayırt edilir?

Sevgilim 3 cm içime girdi. Vajinama prostat sıvısı bulaştı. 15 gün sonra olmam gereken zamandan 5 gün önce bir kanamam oldu. Bu kanama adet mi yoksa üstüne görme denilen olay mı? Üstüne görme olayı normal adet zamanında mı gerçekleşiyor. Hamile kalma riskim ne?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme bebeğin gelişeceği bölgeye yerleşmesi sırasında görülen kanamadır. Üstüne görme ve adet kanamasının ayırt etmenin en pratik yöntemi gebelik testi yaptırmaktır.