Üstüne görmeden süpheleniyoruz kaç gün sonra gebelik idrar testi yapılmalı?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme varsa zaten gebelik de vardır.İlk fırsatta test yaptırın.Test pozitif ise gebelik vardır ve kanama üstüne görme nedeniyle olmuştur.Test negatif ise kanama üstüne görme kanaması değildir.Hamilelik de yoktur.