Uzayan sarılık sonrası istenen test sonucumuz 14 çıktı. Bu ne demek?

Oğlum 50 günlük ve uzayan sarılığımız var.doktor g6pd tahlili istedi sonucumuz 14 çıktı.labaratuvarın referns aralığı 7-21 fakat sitenizdeki aralık kafamı karıştırdı sizce herhangi bir sorun var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun değeri normal, referans değerler çalışılan metoda veya reaktife göre değişebilir.Sorun yok sonucunuzda