Üzerimizde kıyafet varken hamile kalmış olabilir miyim?

6 hafta önce sürtünmeli ilişkim oldu.Üzerimizde kıyafet vardı.Boşalma oldu.Bana ulaşmış olabilir.Bir hafta sonra adet oldum.Üstüne görme olabilir.İkinci kezde bir hafta gecikmeli kanama yaşadım.Mide bulantım var.Kasık çizgim belirgin.hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetlerden sperm geçme ihtimali yok denecek kadar azdır.Ayrıca düzenli adet görmeniz hamile olmadığınızı göstermektedir.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.