Uzun bir süre jamaica bonzai denilen uyuşturucuyu kullandım ve bir süre önce kurtuldum,bunu aileme ve sevgilime göstermek istiyorum.

Merhaba uzun bir süre jamaica bonzai denilen uyuşturucuyu kullandım ve bir süre önce kurtuldum,bunu aileme ve sevgilime göstermek istiyorum.Uyuşturucu testine girmek istiyorum.Bu madde ne kadar sürede vucudumdan cıkar ve temiz oldugumu gösterebilirim

Tahlil.com Cevabı : Bu iyi bir haber. Bu durumda AMATEM veya akredite bir laboratuvara başvurup gönül rahatlığı ile test yaptırabilirsiniz.