Uzun yıllardır hepatit b hastasıyım daha önce yapılan tahlillerde delta antikoru negatif görünüyordu son yapılan ise aşağıdaki gibidir POZİTİF VEYA NEGATİF yazmamaktadır.

Merhaba uzun yıllardır hepatit b hastasıyım daha önce yapılan tahlillerde delta antikoru negatif görünüyordu son yapılan ise aşağıdaki gibidir POZİTİF VEYA NEGATİF yazmamaktadır.Sadece baş tarafında aşağı yönlü mavi ok işareti vardı.Delta antikoru varmı yokmu anlayamadım cevaplarsanız sevinirim.rn t tDelta Antikorut0,22tIndext< 0,9t> 1,1trn HBs Agt 6197tS/COt0t0,999

Tahlil.com Cevabı : Antikor bulunmadığını söyleyebiliriz.